تخریب مسجد امام حسین(ع) در منطقه العوامیه توسط نیروهای سعودی


تخریب مسجد امام حسین(ع) در منطقه العوامیه توسط نیروهای سعودی  منابع محلیِ داخل شهرک العوامیه از مناطق شیعه نشین عربستان از محاصره و تخریب مسجد امام حسین (ع) در منطقه الزاره در جنوب شهرک العوامیه خبر دادند.
 
نیروهای امنیتی عربستان سعودی امروزدوشنبه، 17 آذر ماه مسجد امام حسین(ع) در منطقه الزاره واقع در جنوب شهرستان  شیعه نشین العوامیه را تخریب کردند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از العهد، این مسجد همان مسجدی است که شهید شیخ نمر باقر النمر در آن به خطبه خوانی علیه رژیم آل سعود می پرداخت و امامت جماعت آن را برعهده داشت.
 
منابع محلی از شهرک العوامیه به پایگاه خبری العهد گفتند: اقدام مقامات رژیم آل سعود در تخریب مسجد امام حسین (ع) در راستای حذف نماد ها و آنچه مرتبط با شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر و جنبش انقلابی وی است، انجام می شود.
 
براساس این گزارش، استقرار نیروهای امنیتی سعودی در اطراف این مسجد در حالی صورت گرفت که پیشتر اخباری درباره تلاش عربستان برای تخریب این مسجد مخابره شده بود.
 
حساب توییتری «شبکه ثوار النمر»(شبکه انقلابیون النمر) در توییتر نوشت: نیروهای سعودی مسجد امام حسین را محاصره کردند و گشت هایی از نیروهای امنیتی سعودی نیز در اطراف این مسجد مستقر شدند.