نماینده ولی فقیه درجمع بازنشستگان حج و زیارت :


نماینده ولی فقیه درجمع بازنشستگان  حج و زیارت :  حجت الاسلام والمسلمین نواب از اعضای کانون بازنشستگان سازمان حج و زیارت خواست که تجربیات و آزموده های دوران خدمت خود را ثبت و به دیگران منتقل کنند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی که امروز در دیدار با جمعی از بازنشستگان حج و زیارت سخن میگفت، افزود: نیروهای شاغل و جوان با بهره گیری ازتجربه های ارزشمند و ظرفیت های پیشکسوتان این حوزه، می توانند خدمات بهتری به زائران ارائه دهند و کانون بازنشستگان با ثبت و ارائه این تجربه ها می تواند زمینه آن را فراهم کند.
 
وی از پیشکسوتان حج و زیارت بعنوان سرمایه های این سازمان نام برد و از خدمات آنان به ضیوف الرحمان و زائران مراقد مشرفه درعراق و سوریه درطول سال های خدمت دراین مجموعه تقدیر کرد و گفت: شما با هزینه کردن عمر و جوانی تان آثار ارزشمندی را به یادگار گذاشتید .
 
حجت الاسلام والمسلمین نواب لزوم توجه به مشکلات بازنشستگان را یادآور شد و گفت: همکاران پیشکسوت حق دارند و باید به هرمیزان که امکان دارد گره ها و مشکلات آنان را در برنامه های آینده مورد توجه قرار داد و رفع کرد.
 
وی از توجهی که مسئولین به بازنشستگان داشته اند قدردانی کرد و یاد آور شد: هیچ زمان در تاریخ شرائط سخت و آزمونی عالمگیر مثل این ویروس منحوس پیش نیامده که امروز دغدغه درصد بالائی در جهان فقط حفظ سلامتشان و گذر از این مرحله است.
 
وی افزود: امروز تمام برنامه های زیارتی که درگذشته بود و شما هرساله خادم چند میلیون زائر و حاجی بودید همه تعطیل شده است، البته این آزمون الهی هم پایان می پذیرد و امیدواریم فردای بهتری پدیدار شود.
 
درادامه این دیدار آقای غلامرضا رضایی مدیرعامل کانون بازنشستگان سازمان حج و زیارت از اقدامات صورت گرفته در دو دهه گذشته دراین کانون برای استحکام بخشیدن به آن گزارشی ارائه کرد و برخی مشکلات بازنشستگان را بر شمرد.
 
وی همچنین بر همراهی کانون بازنشستگان سازمان حج و زیارت با برنامه ها و اقدامات این سازمان تاکید کرد. 
 
برپایه این گزارش، درپایان این دیدار سرپرست حجاج ایرانی از تلاش ها و خدمات آقای سید جعفر محمودی ازمسئولان قبلی سازمان حج و زیارت در طول دوران خدمت در این سازمان تقدیر کرد و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم وی گردید.