وبینار بین المللی «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» با حضور جمعی از زنان فرهیخته‌ی جهان اسلام از سوی معاونت امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد.


وبینار بین المللی «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» با حضور جمعی از زنان فرهیخته‌ی جهان اسلام از سوی معاونت امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد.به گزارش لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، وبینار بین المللی «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» با حضور جمعی از زنان فرهیخته‌ی جهان اسلام از سوی معاونت امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری در فضای مجازی برگزار شد.
در این همایش شخصیت‌هایی از بانوان جهان اسلام به زبان های عربی، انگلیسی و فارسی  سخنرانی کردند.
در این وبینار بین المللی خانم جنان واسطی پور از ایران ، خانم جومای احمد کاروقی از نیجریه و خانم شیبا اسلام فهمی از هند به ایراد سخن پرداختند.
همچنین خانم ناهده جلیل عبدالحسین الغالبی از عراق ، خانم وبلدان آک بلوت از ترکیه ، خانم آنا اسنامو از یونان، خانم آتون وارداتون از اندونزی و خانم رباب الجوهری از لبنان از دیگر سخنرانان این نشست بین المللی بودند.
این وبینار عصر امروز پنجشنبه (9 مرداد ماه) ساعت 18 تا 20 به وقت ایران در بسترهای فضای مجازی فیس بوک، اینستاگرام، آپارات و دیگر پلتفرم های رایج برگزار شد.
این گزارش حاکیست در این مراسم راه‌های چگونگی ارتقای سبک زندگی اسلامی، ارتقای ارزش و مقام زن، وحدت جهان اسلام، بیداری و مسئولیت  و تلاش های بانوان در بهداشت خانواده و جامعه بررسی شد