حجت‌الاسلام نواب: خون شهدای جبهه حق طومار باطل را از سرزمین مقاومت بر خواهد چید

در پی شهادت سردار سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حجت‌الاسلام سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی پیام تسلیتی صادر کرد.

حجت‌الاسلام نواب: خون شهدای جبهه حق طومار باطل را از سرزمین مقاومت بر خواهد چید  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس؛ در پی شهادت سردار سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حجت‌الاسلام سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی پیام تسلیتی صادر کرد.
 
باسم رب الشهداء و الصدیقین
 
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا. سوره اﻷحزاب 23
شهادت هنر مردان خداست.
 
مالک اشتر انقلاب اسلامی سردار سلیمانی توسط عوامل شیطان بزرگ به شهادت رسید. استکبار گمان می‌کند با شهادت سردار سلیمانی جبهه حق آرام خواهد گرفت با همین گمان رژیم صهیونیستی بود که خودرو سید مقاومت شهید سیدعباس موسوی را هدف قرار دادند و خداوند آیت و سید مقاومت دیگر سیدحسن نصرالله را به صحنه مقاومت مأمور ساخت که این راه را با قوتی مضاعف ادامه داد و صهیونیست‌ها را در خانه‌های عنکبوتی خود به هراس انداخت و شجره مقاومت را تنومند ساخت.
 
بدیهی است خون شهدای جبهه حق با هدایت و رهبری امام انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری طومار باطل را از سرزمین مقاومت بر خواهد پیچید که: الاسلام یعلو و لا یعلی علیه
 
خادم ضیوف الرحمان
سیدعبدالفتاح نواب