سرکنسول ایران در کربلا با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار کرد


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، آقای مسعود حسینیان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر کربلای معلا با حضور در محل اقامت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با وی دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار که آقای علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت، حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد مظلومی، معاون فرهنگی، دکتر سید محمد حسینی معاون بین‌الملل و حجت‌الاسلام و المسلمین نجفی روحانی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری و محسن نظافتی مسئول دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق حضور داشتند در خصوص مسائل مختلف زیارتی اربعین بحث و تبادل نظر شد.
 
در ابتدای این دیدار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا پیشنهادهای مختلف را برای اعزام زائران به عتبات ارائه کرد و همچنین در خصوص اعزام زائران در اربعین حسینی برخی طرح ها و پیشنهادی داشت که مورد استقبال نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت قرار گرفت.
 
حجت الاسلام والمسلمین نواب با اشاره به پیشنهادهای ارائه شده از سوی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا گفت: همه ما به عنوان مسئول در جمهوری اسلامی ایران برای اعزام زائران مسئولیت داریم و ضرورت دارد در این زمینه همدیگر را کمک کنیم تا در خدمت زائران اباعبدالله الحسین (ع) باشیم، زیرا این سفر معنوی با زحمات فراوان بدست آمده است.
 
وی همچنین اطلاع رسانی در عتبات را بسیار مهم برشمرد و خواستار به کارگیری شیوه های جدید در این خصوص شد.