انجام نخستین پروازها بدون تاخیر

پروازهای حج از فرودگاههای یزد و زنجان بدون تاخیر انجام شده است.

انجام نخستین پروازها بدون تاخیر  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، حسن اسفندیاری، عضو هیئت مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم در آیین معنوی بدرقه زائران خانه خدا و آغاز حج تمتع ۱۳۹۸ در شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) با اشاره به آغاز رسمی عملیات انتقال زائران به عربستان گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به اتفاق شهر فرودگاهی امام خمینی، ۱۹ فرودگاه کشور را آماده سازی کرده اند و همه امکانات در این فرودگاه ها برای پذیرایی از زائران فراهم شده است. 
 
وی با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران وظیفه مدیریت فضای کشور را نیز بر عهده دارد، افزود: تمام تلاش همکاران من در این مدت بر این است که هم فضای ایمنی برای انجام پروازها در اختیار شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باشد، و هم ترمینال های فرودگاهی و بخش هایی که خدمات مستقیم به حجاج محترم می دهند، برای اینکار آماده باشند.
 
اسفندیاری از آغاز پروازها در فرودگاههای یزد و زنجان خبر داد و گفت: علاوه بر فرودگاه حضرت امام، پروازها در این دو فرودگاه نیز آغاز و صبح زود، بدون تاخیر انجام شد. حتی همکاران عزیز در هما پروازها را با دقایقی تعجیل انجام دادند.
 
وی ادامه داد: امیدواریم این روند تا پایان عملیات رفت و در عملیات برگشت برقرار باشد و حجاج ما به سلامت عازم شوند، حج مقبول به جا بیاورند و ما با خوشحالی به استقبال این عزیزان برویم.